Kontakt

Schreib uns

Tragen Sie bitte Ihren Name und Vorname ein

Tragen Sie bitte eine richtige E-Mail-Adresse ein

Tragen Sie bitte den Nachrichteinhalt ein

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych 679/2016 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informujemy, że Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym jest Goliard Sp. z o.o z siedzibą w Łojkach ul. Długa 6
zwany dalej „Administratorem”

Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób automatyczny, w tym poprzez profilowanie. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Przysługuje Panu/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych, gdy uzna Pan/Pani, iż przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczących, narusza przepisy RODO- Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych 679/2016z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zebrane dane będziemy przechowywać:

W przypadku zgody na przetwarzanie podanych danych osobowych przez w celu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy: do czasu wyjaśnienia zgłoszonej sprawy.

W przypadku zgody na otrzymywanie informacji handlowych oraz materiałów promocyjnych drogą elektroniczną: do czasu wycofania zgody.

Lage und wie Sie dort hinkommen

Bekommen Sie eine Zugangsroute

Berechnen Sie die Route

Kontaktieren Sie uns

Wir informieren Sie gerne ausführlich über unser Angebot und erstellen ein kostenloses Angebot für Ihre individuellen Projekte. Wir empfehlen Ihnen, uns über das unten stehende Formular zu kontaktieren. Wir warten auch auf E-Mails, Telefonate und willkommen in unserem Büro.